Kontakt

Laboratorium czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.0014.00

Materiał przyjmujemy do godziny 12stej (do odwołania)

Pacjenci:

  • ze skierowaniem do Szpitala Wojewódzkiego, Miejskiego oraz Dziecięcego;
  • z kałami do książeczki zdrowia;
  • z posiewem moczu oraz kału;
  • z wymazami np nos, gardło, pochwa itp;

przyjmowane są tylko w środy od 7.00 - 9.00

Soboty nieczynne do odwołania.

 

NZOZ Laboratorium Analityczne
Mgr Agnieszka Kowalska
ul. Kościuszki 12/7
12 – 100 Szczytno

NIP: 745-115-70-49
REGON: 510740363
Telefon: +48 89 624 03 54

O NAS

Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego Laboratorium Analitycznego w centrum Szczytna przy ul. Kościuszki 12/7.
Początek naszej działalności powstania Laboratorium to data 26.11.1998 roku. Pierwszą lokalizacją był budynek przy ul Żwirki i Wigury nr 6 w którym to przez blisko 12 lat wykonywaliśmy liczne badania laboratoryjne i analityczne służąc fachową pomocą licznym pacjentom. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu w rozwijaniu coraz szerszej oferty naszego Laboratorium od października 2010 roku, nasza działalność została przeniesiona do większych i nowocześniejszych pomieszczeń przy ul. Kościuszki 12/7 naprzeciwko Gimnazjum nr 1 w Szczytnie.
Nasz personel składa się z 12 osób posiadających kilkuletnie doświadczenie w zakresie badań laboratoryjnych. Wykwalifikowana kadra, nowoczesny system organizacji pracy oraz wyposażenie naszego laboratorium w najlepsze analizatory i autoanalizatory renomowanych firm, gwarantują Państwu usługi diagnostyczne o najwyższej jakości. Laboratorium obsługuje 38 Niepublicznych Ośrodków Zdrowia objętych Umową z NFZ Narodowym Funduszem Zdrowia. Swym zasięgiem obsługujemy Ośrodki ze Szczytna i Powiatu Szczycieńskiego oraz miasta Ostrołęki i okolic. Laboratorium cały czas poszerza swój zakres badań, doradzając pacjentom i interesantom kierunek leczenia w ramach wstępnych badań analitycznych.

ZAKRES BADAŃ

Wykonujemy badania podstawowe oraz specjalistyczne. Laboratorium wyposażone jest w najnowocześniejszą aparaturę analityczną, posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne umożliwiające szybkie i sprawne badanie, jesteśmy w stanie wykonać wszelkie badanie tzw. nietypowe oraz w tym zakresie doradzić przesyłając wyniki do wybranego Ośrodka.
Istnieje także możliwość przyjazdu do domu chorego celem pobrania krwi i przeprowadzeniu badań w zakładzie.